Plastyka warg sromowych – sposób na poprawienie problemów natury intymnej

Plastyka warg sromowych – sposób na poprawienie problemów natury intymnej
Natura stworzyła kobiety tak, że narządy rodne występują zarówno wewnątrz jak i zewnątrz organizmu. Wygląd warg sromowych może stanowić problem każdej z nas. Zobacz, jak można poradzić sobie z niedoskonałościami warg sromowych, dzięki współczesnej medycynie.

Z jakimi problemami borykają się pacjentki?

Przebarwienia i odbarwienia stanowią większą część zgłaszanych przez pacjentki problemów. Mogą być one spowodowane zarówno przyczynami metabolicznymi jak i związane z chorobą genetyczną. Jednak w ostatnim czasie na czele zgłaszanych uwag i skarg znajduje się zbyt duży rozmiar warg sromowych. Pacjentki skarżą się na brak komfortu noszenia bielizny, nieprzyjemny zapach spowodowany nadpotliwością tej okolicy oraz otarcia. Oczywiście problemy te istniały już wcześniej, ale wstydzono się o tym mówić – teraz w erze wolnego słowa nie jest to już temat tabu.

Chirurgia ginekologiczna – dziedzina medycyny, która cały czas rozwija się

Chirurgia ginekologiczna jest dziedziną rozwojową, w gabinetach czy oddziałach szpitalnych tego typu można wykonać zabieg plastyki. Plastyka warg sromowych, jest więc możliwa. Kobiety, które poddały się zabiegowi uważają, że ich życie zmieniło się diametralnie – w ogólnie odczuwają wcześniejszych dolegliwości. Chirurdzy plastyczni nie zajmują się jednak tylko defektami kosmetycznymi czy przerostem warg – ich dziedzina jest o wiele bardziej szeroka, chociaż plastyka warg sromowych to jeden z najpopularniejszych zabiegów, jaki wykonują. Czasami dochodzi do niepełnego wykształcenia warg sromowych czy to większych czy mniejszych i wtedy również potrzebna jest pomoc chirurgiczna.

Inne popularne zabiegi

W Azji czy Afryce popularnością cieszy się również odtworzenie błony dziewiczej – kobiety wykonują te zabiegi dla swoich partnerów np. z okazji ich urodzin. Jest to pomysł kontrowersyjny, ale znajduje swoje zwolenniczki również w Europie. Jeżeli więc odczuwasz potrzebę wykonania plastyki miejsc intymnych możesz zrobić to bez obaw, sektor medyczny oferuje szeroki zakres usług w tej dziedzinie. Znalezienie dobrego specjalisty nie powinno nastręczać żadnego problemu. Pierwsze kroki powinnaś jednak skierować do gabinetu ginekologicznego – profilaktyczna wizyta umożliwi Ci podjęcie kolejnych kroków. Lekarz ginekolog wyda zaświadczenie o możliwości wykonania takiego zabiegu oraz o braku przeciwwskazań.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://bebop.czest.pl/jak-spedzac-wakacje-postaw-na-campery-wynajem
http://theweddingworkbook.com/informatycy-branzy-turystycznej-tworza-program-obslugi-malego-hotelu
http://tabu.slask.pl/telekonferencja-co-warto-o-niej-wiedziec
http://voodoo.waw.pl/terminale-pos-dlaczego-warto

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s