Umywalki przenośne i ich zastosowanie

Umywalki przenośne i ich zastosowanie
Każdego dnia narażeni jesteśmy na kontakt z różnego rodzaju zanieczyszczeniami i bakteriami. Trudno sobie wyobrazić życie bez wody. Już małe dzieci uczone są, że trzeba często myć ręce, by nie tylko być czystym, ale przede wszystkim by uchronić się przed chorobami. Czynność ta jest tak ważna, że regulowana jest specjalnymi przepisami higieniczno-sanitarnymi.

Bogata oferta umywalek przenośnych

Zazwyczaj każda firma musi mieć zapewniony dostęp do wody. Szczególnie rygorystyczne przepisy dotyczą branży gastronomicznej i usługowej. Często trudne lub niemożliwe jest zainstalowanie zlewu, a na pomoc przychodzą wtedy umywalki przenośne. Urządzenia te występują w różnych rozmiarach i kształtach. Wyposażone są w zbiorniki na czystą i brudna wodę, które łatwo jest wyjmować. Pozwalają na dostęp do wody tam, gdzie jest to akurat potrzebne, bez potrzeby podłączania się do instalacji. Wykorzystywane są chętnie na przykład przez małe sklepiki gastronomiczne, budki na targowisku czy kioski. Mogą świetnie sprawdzić się na organizowanych jarmarkach, koncertach czy festiwalach. Stanowią nieodłączne towarzystwo dla toalet przenośnych, jeśli te nie mają już takich umywalek wbudowanych. Wszelkie usługi fryzjerskie lub kosmetyczne oferowane na wystawach lub na świeżym powietrzu również skorzystają z możliwości posiadania przenośnej umywalki. Zabrać ją też można na statek czy jacht, jeśli jest taka potrzeba. Urządzenie to może też być wykorzystywane w warunkach domowych w czasie budowy czy remontu, gdy aktualnie brak jest podłączenia do wody. Na co dzień można go używać w garażu czy w warsztacie. Jest idealnym rozwiązaniem również w domkach letniskowych i przyczepach kempingowych nie mających instalacji wodnej.

Sprawdzone i praktyczne rozwiązanie

Przykłady można by mnożyć bez końca. Wszędzie tam, gdzie jest potrzebna woda, tam z pewnością sprawdzą się takie umywalki przenośne. Dodatkowym ich atutem jest ładny wygląd, tak że nie zwracają na siebie uwagi. Mogą występować w formie typowej umywalki łazienkowej lub pełnić funkcję większego zlewu przy bardziej gastronomicznych zastosowaniach.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://vesa.slask.pl/telekonferencja-oszczedzila-mi-czasu-funduszy
http://anakonda.czest.pl/wakacje-bez-problemow-oprogramowanie-dla-hoteli
http://chatlak.org/laserowe-usuwanie-zacmy-innowacyjny-bezpieczny-zabieg
http://energooptimum.com.pl/wybrac-dobry-systemy-rezerwacyjne-dla-hotelu

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s